Visioon

Teeme tarkvara targalt. Leiame võimalusi, kuidas teha saja tunniga asju, milleks teistel kulub tuhat. Täidame võimatuid missioone.

 

Koolitused

Korraldame mitmesuguseid koolitusi projektijuhtimisest ning parematest tarkvaraarendusmeetoditest. Vaata lähemalt koolituste lehelt.

 

Tarkvaraprojektid

Kas sinu suurhange ja sellega koos sinu karjäär on kraavi vajumas? Uus süsteem roomab teosammul? Ühe vea parandamine põhjustab kolm uut? Uuri, kas tulnukad saavad nõu ja jõuga abiks olla.

Maaväline abi

Kas sulle on antud ebainimlikud ülesanded? Kas ärireeglite rägastik ja seadusandluse labürint on läbimatu? Kutsu appi tulnukad. 

Probleemide diagnostika

Kas sinu tarkvarasüsteemid töötavad aeglaselt? Kasutavad ära kogu saadaoleva mälu? Jäävad vahel üldse seisma? Peame nõu, mida on võimalik ette võtta.Planeerimine

Kuidas teha tarkvara nii, et see ei oleks juba väljalaskehetkel vananenud? Kuidas vältida liigseid sõltuvusi erinevate komponentide vahel? Kuidas teha nii, et iga kliendisoov mõjutaks ainult üht arendajat korraga? 

On mitmeid praktikaid, kuidas muuta tarkvaraarendusprotsessi efektiivsemaks ja paindlikumaks.

 

 

Projektide päästmine

Mida teha, kui su miljoniprojekt on kraavi vajumas? Kuidas vankrit teele tagasi tõsta? Tulnukad aitavad leida kompromisse esialgsete soovide ja reaalsuse vahel, annavad nõu, mida teha ning päästavad vajadusel päeva, täites augud ise.

 

 

Tarkvaraarendus

Kui sul on projekt, mille osas tundub, et keegi ei oska ega suuda seda efektiivselt ellu viia, proovi tulnukaid.